Wydarzenia

WARSZTATY 
 
Grupy Roboczej G1 „RDW” i Grupy Roboczej G2 „Powódź”

„Zmiany klimatu oraz ich wpływ na gospodarkę wodną, jakość wód i ekologię wód na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry”


Wrocław, 14-15 maja 2025 r.

 

 

Szanowni Państwo,
 

serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach na temat „Zmian klimatu oraz ich wpływu na gospodarkę wodną, jakość wód i ekologię wód na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry” organizowanych wspólnie przez Grupę Roboczą G1 „RDW” i Grupę Roboczą G2 „Powódź” MKOOpZ.
 

Celem warsztatów jest:
 

  • wymiana informacji nt. aktualnej wiedzy naukowej oraz projektów badawczych dotyczących skutków zmian klimatu;
  • przedstawienie krajowych i międzynarodowych działań adaptacyjnych/strategii w zakresie przeciwdziałania powodziom oraz radzenia sobie z coraz częstszym występowaniem wysokich i niskich stanów wody (powodzi i niżówek).

Warsztaty odbędą się w dniach 14-15 maja 2025 r. w formie stacjonarnej w Hotelu im. Jana Pawła II (www.hotel-jp2.pl) we Wrocławiu. Istnieje także możliwość uczestnictwa online.
 

Liczba miejsc zarówno dla uczestników stacjonarnych, jak i online jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
 

 

 

Organizator

Międzynarodowa Komisja Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem
ul. M. Curie-Skłodowskiej 1
50-381 Wrocław
tel. +48 71/326 74 70
www.mkoo.pl
sekretariat@mkoo.pl
 

 

 

Zgłoszenie uczestnictwa

Ze względu na osiągnięty limit uczestników nie ma już możliwości zarejestrowania się na warsztaty z udziałem osobistym.
 

Nadal jednak możliwa jest rejestracja z udziałem online, która potrwa do 28 kwietnia 2025 r. lub do rozdysponowania wszystkich dostępnych miejsc.
 

Prosimy o skorzystanie z formularza zgłoszeniowego znajdującego się pod następującym linkiem:
 

https://forms.gle/dy1omVKUJvpCF9Jk9
 

Potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach zostanie przesłane po upływie terminu rejestracji.
 

 

 

Koszty uczestnictwa

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
 

 

 

Tłumaczenie

Zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne na język polski, czeski i niemiecki.
 

 

 

Noclegi

Koszty zakwaterowania i dojazdu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Rezerwacja noclegów nie leży w gestii organizatora, jednak na podstawie informacji otrzymanych z formularzy zgłoszeniowych wstępnie zarezerwowana zostanie pula noclegów w Hotelu Jana Pawła II w preferencyjnej cenie 350,00 PLN za nocleg. Po otrzymaniu od organizatora potwierdzenia uczestnictwa osobistego w warsztatach i przy wyborze tej opcji noclegu w formularzu zgłoszeniowym, każdy uczestnik będzie zobowiązany do dokonania ostatecznej rezerwacji noclegu samodzielnie bezpośrednio w hotelu.
 

 

 

Miejsce obrad

 

 

Program warsztatów

MKOOpZ_Program_Warsztaty_14_15052025_pl.pdf211,53 KB 2025.03.19

Ostatnia aktualizacja: 2025.04.01