IX. závody kajaků

IX. ročník kajakových regat VIP

DNY ODRY
9. místo skupiny Mezinárodní komise pro Ochranu Odry před znečištěním

Dne 27.6.2010 se na řece Odře konaly IX závody kajaků pro Vipy Hotele tumského o pohár Prezidenta města Vratislav.

Závodů se zúčatnilo 16 družstev z různých instutucí m.in. Dolnoslezská turistická organizace, Hotel tumský, Mětský úřad, Rada mětská Vratislav, Krajský úřad, Maršalkovský úřad dolního vojvodstvi, Úřad vnitrozemní plavby a Mezinárodní komise pro ochranu Odry před znečištěním.

Skupina MKOOpZ se skládala z dvou účastníků: Marta Bociarska a Konrad Rzatkiewicz, kteří se v čase 9 min. a 25 sek. umístili na výborném 9. místě. Velký a hlasitý doping kamarádů měl vliv na motivaci dvojky reprezentantů a to podporovalo jejich válku do posledního úsilí. Ceny, což znamená medaile, diplomy a dárky, byly přiznávány během plavby na palubě lodi „Driada“. 9. místo v soutěži těší tím víc, že MKOOpZ byla po prvé účastníkem těchto závodů.

Díky takovému úspěchu lze myslet, že přiští rok bude to ještě lepší!