Witamy w serwisie internetowym MKOOpZ

Workshop G3

 

W dniu 4 września 2017 r. MKOOpZ zorganizo-wała wspólne polsko-czesko-niemieckie ćwiczenia terenowe dot. transgranicznego zwalczania poważnych zanieczyszczeń wód granicznych. Równolegle odbyło się ćwiczenie przekazywania meldunków pomiędzy Międzynarodowymi Głównymi Centralami Ostrzegawczo-Alarmowymi (MGCO-A).

 
W dniu 5 września, w Słubicach w Collegium Polonicum odbyły się międzynarodowe warsztaty "Retencjonowanie wód pogaś-niczych".

 

 


 

20-lecie MKOOpZ i uroczyste przekazanie przewodnictwa

 

Międzynarodowa Komisja Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem (MKOOpZ) z siedzibą we Wrocławiu w dniu 24 listopada 2016 roku o godz. 9:00 w Hotelu Tumskim we Wrocławiu świętowała 20 lat swojego istnienia.

 

 


 

Workshop GM

 

W dniach 15-16 września 2016 r. w Ostravie, w ramach działalności Grupy Roboczej GM „Monitoring”, odbyły się warsztaty pt. „Ocena oraz pobór prób ryb na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry”.

 

 


 

Workshop G2

 

W dniach 10-12 maja 2016 r. we Wrocławiu, w ramach działalności Grupy Roboczej G2 „Powódź”, odbyły się warsztaty pt. „Ochrona przeciwpowodziowa w dorzeczu Odry”.

 

 


 

Geoportal MKOOpZ - zapraszamy

 

 

 

 

 


 

Seminarium MKOOpZ

 

W dziale “Aktualności” dostępna jest relacja z Seminarium pt. „Wdrażanie Ramowej Dyrektywy Wodnej oraz Dyrektywy Powodziowej na Międzynarodowym Obszarze Dorzecza Odry„ zorganizowanego przez MKOOpZ w dniach 25-26 listopada 2015 r.

 

 

 

Ostatnia aktualizacja: 2017.09.20